Jadwinin - Dom złotej jesieni w Jawdininie
 

Opieka

Fachowa opieka zapewnia naszym Podopiecznym całodobową pielęgnację i higienę. Udziela pomocy we wszystkich kwestiach, w zależności od potrzeb Gości (mycie, czesanie, ubieranie, karmienie, opierunek itd.

Doświadczony personel medyczno-opiekuńczy dopełnia wszelkich starań w zachowaniu bezpieczeństwa, czystości i porządku, a przede wszystkim w zapewnieniu miłej i wyjątkowej atmosfery.

Opiekę lekarską sprawuje lekarz medycyny rodzinnej, którego wizyty odbywają się raz w tygodniu i każdorazowo na wezwanie. Dla potrzeb naszych Gości współpracujemy również z lekarzami różnych specjalizacji dla zapewnienia jeszcze większej ochrony i komfortu Mieszkańców.

Posługa duszpasterska

Posługa duszpasterska

Mile widziane i z niecierpliwością wyczekiwane są wizyty duszpasterskie. Spotkania z księdzem owocują Mszą Świętą, modlitwą, rozmową i spowiedzią w Naszej małej Kapliczce.

Zapraszamy

Jeżeli pragniecie Państwo przeżyć swój złoty wiek w serdecznej i przyjaznej atmosferze, pod fachowym okiem wykwalifikowanych opiekunów, pielęgniarek i lekarzy, atrakcyjnie spędzać wolny czas w gronie przemiłych ludzi i stworzyć wraz z opieką i innymi Mieszkańcami cudowny, rodzinny Dom Pogodnej Jesieni, oparty na zaufaniu i szczęściu. ZAPRASZAMY do Placówki Całodobowej Opieki w Jadwininie.

Design by www.xPoints.eu