Jadwinin - Dom złotej jesieni w Jawdininie
 

Dom

Dom Pogodnej Jesieni Jadwinin - otoczenieJadwinin to spokojna, urokliwa  miejscowość położona 15 km od Łodzi,  nieopodal Pabianic, 300 m od głównej  trasy Pabianice-Bełchatów.

W cudownej, wiejskiej okolicy,  z dala od zgiełku i hałasu miasta, otoczony bujną przyrodą, bajkowymi wysokimi drzewami mieści się Nasz Dom Pogodnej Jesieni, gotowy na przyjęcie, spragnionych odpoczynku Gości.

Dom Pogodnej Jesieni JADWININNasz Dom to jednopiętrowy budynek, wyposażony w nowoczesną windę, usytuowany na kilku hektarowym  zielonym terenie, z pachnącym lasem i sosnową aleją z drewnianymi ławeczkami. To nad wyraz  urokliwe miejsce może zachęcać naszych podopiecznych wraz z rodzinami do spacerów po leśnych dróżkach i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Pokoje

Meble przywiezione przez pensjonariusza z rodzinnego domu
Własne meble - domowy nastrój

Naszym Pensjonariuszom mamy do zaoferowania standardowo wyposażone pokoje z łazienkami, 1, 2 lub 3 osobowe, z możliwością wyposażenia w sprzęty RTV dla zainteresowanych. W każdym z pokoi  zainstalowany jest system przywoławczy dla zapewnienia bezpieczeństwa i lepszego samopoczucia Mieszkańców.

 

Wyżywienie

W naszej Placówce szczególnie możemy się poszczycić smacznymi i zdrowymi posiłkami, które pieczołowicie przygotowywane są w kuchni  zgodnie z wszelkimi zasadami HACCAP i w zależności od indywidualnych potrzeb Podopiecznych.

W przestronnej jadalni serwowane są trzy główne posiłki dziennie odpowiadające wszelkim dietetycznym wymogom oraz liczne przekąski i napoje wydawane w każdej chwili, zgodnie z zapotrzebowaniem Gości.

 

Pensjonat Jadwinin - jadalniaDom opieki Jadwinin - Sala

Design by www.xPoints.eu